Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

 

O nás

Společnost GO ECO s.r.o. prodává dárkové zboží a materiál ke tvorbě.

Kromě prodeje dárkového zboží a materiálu k tvorbě nabízíme ještě balící a aranžérské služby. Můžete si u nás nechat zabalit drobné i větší dárky pro Vaše blízké nebo obchodní partnery, nechat připravit drobné dekorace na Vaši oslavu nebo jinou akci či připravit kytici. Tyto služby si můžete objednat na místě dle Vašeho přání nebo v provozovně společnosti na adrese Spojovací 138, Horoměřice.

Také si můžete zakoupit balící materiál a Vaše dárky si zabalit sami doma. Nebo si u nás objednat zabalení všech Vašich dárků u Vás doma. Také Vám můžeme připravit ozdobné mašle či kokardy na Vaše dárkové balíčky, které pak již sami využijete dle Vašich představ.

Dále je možné si u nás po domluvě kterýkoliv způsob tvorby z naší nabídky vyzkoušet. Jedná se zejména o základy tvorby z FIMO hmoty, ketlování, základy wire-wrapingu, tvorba z papíru (za pomoci big-shotu, embossování za studena i za tepla, použití razítek atd.), ubrousková metoda (decoupage), tvorba šperků z křišťálové pryskyřice, origami šperky, plstění a tvorba z pedigu.

„Na vedení našeho skladu a účetnictví využíváme online účetní software ABRA Flexi.“

Spřátelené webové stránky

Nádherné vyšívané krajky Richelieu, které vyrábí jedna neuvěřitelně šikovná žena. Kromě toho tvoří úžasné háčkované hračky a tašky a také dřevěné dekorace zdobené dekupáží. - www.richelie.cz

 

 

 

 

Dokonalé šité kabelky, tašky, obaly na knížky a v neposlední řadě oblečení pro ženy s nekonfekční velikostí. Vše perfektně zpracované a kvalitně ušité. - Ušito v beskydech

Parádní tábor pro děti s indiánskou tematikou - Tábor Osika

 

 

 

 

 

Telefon: 776 25 66 77  |  Mail: storkanova@goeco.cz  |  IČ: 28512197 DIČ: CZ28512197

Poštovní adresa: Spojovací 138, 252 62 Horoměřice  |  Bankovní účet: vedený u FIO banky 2600716626/2010

Kontaktujte nás:
Logo
Dárky u jeřába
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz